UVR1A332MHD
NICHICON
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st74393089
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 3.3 mF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 12.5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.24 % |
| Height | 20 mm |
| Height - Seated (Max) | 21.9964 mm |
| Lead/Base Style | Straight |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 990 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 1.45 A |
| Ripple Current (AC) | 1.45 A |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 9
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.762 |
| 10 - 49 | $1.571 |
| 50 - 99 | $1.191 |
| 100 - 499 | $1.115 |
| 500 - 999 | $1.058 |
| 1,000 - 1,999 | $1.02 |
| 2,000 - 3,999 | $1.012 |
| 4,000 - | $1.007 |




