- Top >
- 被动元件 >
- 电阻器 >
- Through-hole/THT/Lead >
- MOS1/2C150J(KOA)
MOS1/2C150J
KOA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st73258442
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | Metal |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 500 mW |
| Resistance | 15 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,996
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.02 |
| 10,000 - 49,999 | $1.016 |
| 50,000 - | $1.015 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




