MOS2CT52R151J
KOA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st73258400
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Oxide |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 2 W |
| Resistance | 150 Ω |
| Schedule B | 8533210090 |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.627 |
| 10,000 - 49,999 | $0.623 |
| 50,000 - | $0.622 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




