TXN 35-105
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 AC/DC converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TXN35 (35W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 90 ~ 264VAC, 140 ~ 340VDC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 7A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 35W |
| Efficiency | 82% |
| Operating Temperature Range | -30°C ~ 70°C |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L3.90" x W3.23" x H1.18" (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm) |
| Approval Agency | CB, CE, cURus, UKCA |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




