TSR 1-48120WI
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TSR 1WI |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Max) | 72V |
| Voltage - Input (Min) | 17V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 93% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 80°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.48"L x 0.34"W x 0.69"H(12.1mm x 8.6mm x 17.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 249
MOQ:1
SPQ:10





