TMR 9-4823WI
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TMR 9WI |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Current - Output (Max) | 300mA, 300mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Efficiency | 87% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Remote On/Off, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.86"L x 0.38"W x 0.44"H(21.8mm x 9.6mm x 11.2mm) |
| Approval Agency | CB, cURus |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 30
MOQ:1
SPQ:10





