TES 3-4810WI
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TES 3WI |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Current - Output (Max) | 750mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 76% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 71°C |
| Features | Remote On/Off, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.27"L x 0.58"W x 0.40"H(32.2mm x 14.8mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 110
MOQ:1
SPQ:10





