ZX62-AB-5PA(31)
文档
产品属性
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Material | Gold |
| Contact Pitch | 650 µm |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Current Rating | 1.8 A |
| Data Rate | 480 Mbps |
| Gender | Receptacle |
| Height | 2.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Manufacturer Package Identifier | ZX62-AB-5PA(31) |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Horizontal , Surface Mount |
| Number of Contacts | 5 |
| Number of Pins | 5 |
| Number of Positions | 5 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 650 µm |
| Schedule B | 8536695050 |
| USB Standard | USB 2.0 |
| Voltage Rating | 30 V |
| Width | 5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 42,000
MOQ:3,500
SPQ:3,500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,500 - 6,999 | $0.493 |
| 7,000 - 10,499 | $0.475 |
| 10,500 - | $0.46 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





