XRCGB27M120F3M10R0
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73243179
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | XRCGB |
| Type | Mhz Crystal |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Frequency Stability | ±40ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental Wave |
| Load Capacitance | 10pF |
| Operating Temperature Range | -30°C ~ 85°C |
| Applications | Consumer |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2.0x1.6mm |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.063"W(2.00mm x 1.60mm) |
| Height | 0.028" (0.70mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 93,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.121 |
| 6,000 - 11,999 | $0.114 |
| 12,000 - 26,999 | $0.109 |
| 27,000 - | $0.105 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





