WYO102MCMBRAKR
VISHAY
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73243094
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | WYO |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 440VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Ratings | X1, Y2 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | Y5U(E) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.256"Dia(6.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.374" (9.50mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 12,600
MOQ:1,800
SPQ:1,800
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,800 - 3,599 | $0.325 |
| 3,600 - 7,199 | $0.309 |
| 7,200 - 14,399 | $0.30 |
| 14,400 - | $0.293 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




