VJ0603A102FXXCW1BC
VISHAY
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73242549
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | VISHAY |
| シリーズ | VJ W1BC |
| 静電容量 | 1000 pF |
| 電圧-定格 | 25 V |
| 許容誤差 | ±1% |
| 温度係数 | C0G、NP0 |
| 使用温度範囲 | -55°C~125°C |
| 用途 | 汎用 |
| 取り付けタイプ | 面実装、MLCC |
| サイズ/寸法 | 0.063インチ長さ x 0.031インチ幅(1.60mm x 0.80mm) |
| 厚さ(最大) | 0.034インチ(0.87mm) |
| パッケージ/ケース | 0603(1608メートル法) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 12,000
MOQ:8,000
SPQ:4,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,000 - 11,999 | $0.024 |
| 12,000 - 47,999 | $0.022 |
| 48,000 - 91,999 | $0.021 |
| 92,000 - 219,999 | $0.019 |
| 220,000 - | $0.019 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




