UUX1V221MNL1GS
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73242291
文档
产品属性
| Capacitance | 220 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Dissipation Factor | 0.12 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 10 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.4902 mm |
| Lead Diameter | 1.1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 4.5 mm |
| Leakage Current | 231 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 450 mA |
| Ripple Current (AC) | 450 mA |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 35 V |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 37,000
MOQ:1,000
SPQ:500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.237 |
| 2,000 - 3,499 | $0.22 |
| 3,500 - 8,499 | $0.207 |
| 8,500 - 21,499 | $0.198 |
| 21,500 - 47,999 | $0.194 |
| 48,000 - | $0.162 |
| - | - |
| - | - |





