UUX1E221MNL6GS
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73242285
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 220 µF |
| Case/Package | Radial |
| China RoHS | Compliant |
| Diameter | 8 mm |
| Features | General Purpose |
| Height | 10 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.4902 mm |
| Introduction Date | 2003-09-22 |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 165 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 283 mA |
| Ripple Current (AC) | 283 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 8.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 32,000
MOQ:1,000
SPQ:500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 2,999 | $0.164 |
| 3,000 - 4,999 | $0.15 |
| 5,000 - 11,999 | $0.141 |
| 12,000 - 31,999 | $0.135 |
| 32,000 - | $0.132 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




