UMK316AB7475KL-T
TAIYO YUDEN
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73242163
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 296,000
MOQ:8,000
SPQ:2,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,000 - 11,999 | $0.022 |
| 12,000 - 27,999 | $0.021 |
| 28,000 - 59,999 | $0.019 |
| 60,000 - 119,999 | $0.018 |
| 120,000 - | $0.016 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





