UMK107BJ105KA-T
TAIYO YUDEN
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73242158
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 836,000
MOQ:28,000
SPQ:4,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 28,000 - 43,999 | $0.006 |
| 44,000 - 99,999 | $0.006 |
| 100,000 - 227,999 | $0.005 |
| 228,000 - 451,999 | $0.004 |
| 452,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





