UMK107AB7105KA-T
TAIYO YUDEN
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73242153
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,844,000
MOQ:16,000
SPQ:4,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 16,000 - 27,999 | $0.011 |
| 28,000 - 55,999 | $0.01 |
| 56,000 - 127,999 | $0.01 |
| 128,000 - 251,999 | $0.008 |
| 252,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




