UCD1V471MNL6GS
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73242001
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Diameter | 10 mm |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Ripple Current | 950 mA |
| Schedule B | 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|85 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
| Weight | 1.630013 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 35,600
MOQ:400
SPQ:400
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 400 - 1,199 | $0.496 |
| 1,200 - 1,999 | $0.456 |
| 2,000 - 3,999 | $0.431 |
| 4,000 - 10,399 | $0.411 |
| 10,400 - | $0.404 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




