UCD1C101MCL1GS
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73241980
文档
产品属性
| Category | 电容器 Aluminum electrolytic condensers/capacitors |
| Manufacturer | NICHICON |
| シリーズ | UCD |
| 静電容量 | 100 μF |
| 電圧-定格 | 16 V |
| 許容誤差 | ±20% |
| 使用温度範囲 | -55~105°C |
| 用途 | 車載用 |
| サイズ/寸法 | φD:6.3xL:5.8mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 70,000
MOQ:2,000
SPQ:1,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 2,999 | $0.143 |
| 3,000 - 5,999 | $0.132 |
| 6,000 - 13,999 | $0.126 |
| 14,000 - 35,999 | $0.12 |
| 36,000 - | $0.117 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





