RDER71H105K2M1H03A
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73233141
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RDE |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Style | Leaded - Bend |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217"L x 0.124"W(5.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Package / Case | Radial |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 36,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 3,999 | $0.102 |
| 4,000 - 5,999 | $0.092 |
| 6,000 - 13,999 | $0.087 |
| 14,000 - 35,999 | $0.082 |
| 36,000 - | $0.079 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




