RDER71H104K0M1H03A
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73233138
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RDE |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Style | Leaded - Bend |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.157"L x 0.098"W(4.00mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Package / Case | Radial |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 40,000
MOQ:4,000
SPQ:2,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 9,999 | $0.062 |
| 10,000 - 19,999 | $0.058 |
| 20,000 - 53,999 | $0.055 |
| 54,000 - | $0.053 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





