RDC1022A05
ALPS ALPINE
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73233134
文档
产品属性
| Height | 3.8 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Life (Cycles) | 200 kcycles |
| Linearity | 0.5 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5 V |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Screw |
| Number of Pins | 3 |
| Resistance | 10 kΩ |
| Tolerance | 30 % |
| Voltage Rating (DC) | 5 V |
| Width | 10.95 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 12,600
MOQ:4,200
SPQ:2,100
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,200 - 6,299 | $0.884 |
| 6,300 - | $0.864 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





