- Top >
- 开发工具 >
- 测试与测量 >
- Test Points >
- RCT-0C(TE CONNECTIVITY)
RCT-0C
文档
产品属性
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Color | Natural |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 1.2 mm |
| ELV | Compliant |
| Height | 1.6 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Rating | 0 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 0 Ω |
| Schedule B | 8533210080, 8533210080|8533210080, 8533210080|8533210080|8533210080, 8533210080|8533210080|8533210080|8533210080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0 % |
| Weight | 5.499807 mg |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 122,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 3,999 | $0.119 |
| 4,000 - 5,999 | $0.109 |
| 6,000 - 7,999 | $0.104 |
| 8,000 - 15,999 | $0.10 |
| 16,000 - 31,999 | $0.097 |
| 32,000 - 65,999 | $0.094 |
| 66,000 - | $0.00 |
| - | - |





