- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Poly Switch >
- PRG18BB221MB1RB(MURATA)
PRG18BB221MB1RB
文档
产品属性
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Current Rating | 130 mA |
| Depth | 800 µm |
| Height | 950 µm |
| Hold Current | 14 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Current Rating | 130 mA |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 220 Ω |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Trip Current | 29 mA |
| Voltage | 24 V |
| Voltage Rating | 24 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.09 |
| 8,000 - 15,999 | $0.086 |
| 16,000 - 39,999 | $0.083 |
| 40,000 - | $0.079 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





