PKLCS1212E4001-R1
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73230085
文档
产品属性
| Capacitance | 19.5 nF |
| Depth | 12 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Frequency | 4 kHz |
| Height | 3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Frequency | 4 kHz |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 12.5 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Input Voltage | 3 V |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541600080, 8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080 |
| Self Resonant Frequency | 4 kHz |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Washable | No |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.518 |
| 2,000 - 2,999 | $0.493 |
| 3,000 - 6,999 | $0.472 |
| 7,000 - | $0.453 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





