NRS5020T100MMGJ
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | NR, S Type |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.45A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.3A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 24MHz |
| DC Resistance (DCR) | 144mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.193"L x 0.193"W(4.90mm x 4.90mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 43,200
MOQ:2,400
SPQ:800
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,400 - 3,199 | $0.086 |
| 3,200 - 6,399 | $0.08 |
| 6,400 - 14,399 | $0.076 |
| 14,400 - 27,999 | $0.073 |
| 28,000 - | $0.068 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




