NRS4018T220MDGJ
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | NR, S Type |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 720mA |
| Current - Saturation (Isat) | 900mA |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 15MHz |
| DC Resistance (DCR) | 348mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 120°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.157"L x 0.157"W(4.00mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 490,000
MOQ:3,500
SPQ:3,500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,500 - 6,999 | $0.065 |
| 7,000 - 10,499 | $0.061 |
| 10,500 - 20,999 | $0.058 |
| 21,000 - 38,499 | $0.055 |
| 38,500 - | $0.052 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




