- Top >
- 电源 >
- 电源模块/内置板 >
- DC/DC converters >
- NKE0303SC(MURATA)
NKE0303SC
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 DC/DC converters |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | NKE (1W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 3.6V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Current - Output (Max) | 303mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 1 W |
| Efficiency | 72% |
| Product Overview | DC DC CONVERTER 3.3V 1W |
| Operating Temperature Range | -40°C~85°C |
| Applications | ITE(商用) |
| Mounting Type | スルーホール |
| Size / Dimension | 長さ0.45インチ x 幅0.24インチ x 高さ0.29インチ(11.5mm x 6.0mm x 7.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 400
MOQ:40
SPQ:40
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 40 - 119 | $5.226 |
| 120 - 239 | $4.943 |
| 240 - 599 | $4.704 |
| 600 - | $4.501 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




