MSASU21GSB7105KTNA01
TAIYO YUDEN
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73228192
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | MSAS |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 117,000
MOQ:12,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12,000 - 17,999 | $0.015 |
| 18,000 - 38,999 | $0.014 |
| 39,000 - 89,999 | $0.012 |
| 90,000 - 179,999 | $0.012 |
| 180,000 - | $0.011 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




