MMBT3904TT1G
文档
产品属性
| Category | 分立半导体 Discrete single |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Transistor Type | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Maximum) | 60 V |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 0.2 A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 |
| Frequency-transition | 300MHz |
| Vce saturation (max) @lb, Ic | 0.3V |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-75-3 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 12,000
MOQ:12,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12,000 - 44,999 | $0.018 |
| 45,000 - 170,999 | $0.015 |
| 171,000 - 437,999 | $0.014 |
| 438,000 - 998,999 | $0.014 |
| 999,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





