MCT06030D1001BP500
VISHAY
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73225985
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Composition | Thin Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 850 µm |
| Height | 550 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Rating | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Tolerance | 0.1 % |
| Voltage Rating | 75 V |
| Voltage Rating (DC) | 75 V |
| Width | 850 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 140,000
MOQ:5,000
SPQ:5,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - 19,999 | $0.055 |
| 20,000 - 34,999 | $0.052 |
| 35,000 - 49,999 | $0.051 |
| 50,000 - 84,999 | $0.022 |
| 85,000 - 204,999 | $0.021 |
| 205,000 - | $0.02 |
| - | - |
| - | - |




