MC78M12BDTRKG
ON SEMICONDUCTOR
RoHS状态:RoHS2
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73225465
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Accuracy | 2 % |
| Case/Package | DPAK |
| Contact Plating | Tin |
| Dropout Voltage | 2 V |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Height | 2.51 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Input Voltage | 35 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 500 mA |
| Max Supply Voltage | 35 V |
| Min Input Voltage | 14 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 12 V |
| Min Supply Voltage | 14 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 3 |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Current | 500 mA |
| Output Type | Fixed |
| Output Voltage | 12 V |
| Polarity | Positive |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 80 dB |
| Quiescent Current | 800 µA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Width | 6.22 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,500
MOQ:2,500
SPQ:2,500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 4,999 | $0.24 |
| 5,000 - 14,999 | $0.207 |
| 15,000 - 34,999 | $0.181 |
| 35,000 - 79,999 | $0.179 |
| 80,000 - | $0.177 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




