MC33202DR2G
ON SEMICONDUCTOR
RoHS状态:RoHS2
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73225060
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 8 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Current - Input Bias | 80 nA |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Current - Supply | 900 μA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 2.2 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 1 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 387,500
MOQ:2,500
SPQ:2,500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 4,999 | $0.254 |
| 5,000 - 14,999 | $0.219 |
| 15,000 - 34,999 | $0.191 |
| 35,000 - 77,499 | $0.189 |
| 77,500 - | $0.188 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





