MC14504BDG
ON SEMICONDUCTOR
RoHS状态:RoHS2
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73224998
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Level translators |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Channel Type | Unidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 3 V ~ 18 V |
| Voltage - VCCB | 3 V ~ 18 V |
| Channels per Circuit | 6 |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 528
MOQ:528
SPQ:48
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 528 - 2,447 | $0.346 |
| 2,448 - 9,311 | $0.269 |
| 9,312 - 23,759 | $0.261 |
| 23,760 - | $0.244 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





