产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Latches |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | S-R Latch |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 18 V |
| Current - Output High, Low | 8.8 mA/8.8 mA |
| Delay Time - Propagation | 60ns |
| Circuit | 1:01 |
| Independent Circuits | 4 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 672
MOQ:672
SPQ:48
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 672 - 2,975 | $0.286 |
| 2,976 - 11,279 | $0.222 |
| 11,280 - 28,703 | $0.216 |
| 28,704 - | $0.202 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




