LQH66SN3R3M03L
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH66 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2.6A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 40MHz |
| DC Resistance (DCR) | 30.8mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 80°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2525(6363メートル法) |
| Size / Dimension | 0.248"L x 0.248"W(6.30mm x 6.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,450
MOQ:350
SPQ:350
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 350 - 699 | $0.641 |
| 700 - 1,049 | $0.584 |
| 1,050 - 2,099 | $0.547 |
| 2,100 - 5,599 | $0.523 |
| 5,600 - | $0.502 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




