LQH43CN470K03L
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH43 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 280mA |
| Inductance | 47 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.1Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 16,000
MOQ:1,500
SPQ:500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - 1,999 | $0.124 |
| 2,000 - 4,999 | $0.114 |
| 5,000 - 10,499 | $0.106 |
| 10,500 - 28,999 | $0.101 |
| 29,000 - | $0.097 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





