LQH2MCN330K02L
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH2 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 160mA |
| Inductance | 33 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 28MHz |
| DC Resistance (DCR) | 3.64Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0806(2016メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.063"W(2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 9,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 8,999 | $0.079 |
| 9,000 - 14,999 | $0.073 |
| 15,000 - 41,999 | $0.07 |
| 42,000 - | $0.067 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





