LMK325B7476KM-PR
TAIYO YUDEN
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st73223317
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 181,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.172 |
| 2,000 - 3,999 | $0.159 |
| 4,000 - 7,999 | $0.147 |
| 8,000 - 15,999 | $0.137 |
| 16,000 - | $0.127 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





