- Top >
- 半导体 >
- 分立半导体 >
- Thyristors >
- SCRs >
- S4SRP(LITTELFUSE)
产品属性
| Current Rating | 800 mA |
| Hold Current | 5 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Pins | 3 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| RMS Current (Irms) | 800 mA |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 476
MOQ:476
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 476 - 4,759 | $3.242 |
| 4,760 - | $3.232 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




