P6002SALRP
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72758252
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 20 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 120 mA |
| Introduction Date | 2009-09-07 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Peak Pulse Current | 45 A |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,671
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.884 |
| 5,000 - | $3.874 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




