P1553ABL
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72758154
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 95 pF |
| Case/Package | TO-220-3 |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Elements | 3 |
| Number of Pins | 3 |
| Number of Terminals | 3 |
| Packaging | Bulk |
| Peak Pulse Current | 80 A |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
| Voltage Rating (DC) | 130 V |
| Width | 9.53 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 500
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $6.475 |
| 1,000 - 4,999 | $6.447 |
| 5,000 - 9,999 | $6.438 |
| 10,000 - 49,999 | $6.43 |
| 50,000 - | $6.42 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




