P1100SDLRP
LITTELFUSE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72758131
Date Code:22/23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 115 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 50 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Elements | 1 |
| Peak Pulse Current | 200 A |
| Schedule B | 8541300080 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,387
MOQ:250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $4.764 |
| 2,500 - 12,499 | $4.753 |
| 12,500 - | $4.744 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




