GCM31MR72A224KA37L
MURATA
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st72749697
Date Code:2022
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 0.22 μF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.049" (1.25mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 12,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.055 |
| 30,000 - 149,999 | $0.054 |
| 150,000 - 299,999 | $0.053 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.053 |
| 1,500,000 - 2,999,999 | $0.053 |
| 3,000,000 - | $0.053 |
| - | - |
| - | - |





