GCM155C71A105KE38D
MURATA
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st72749695
Date Code:2023
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 30,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 99,999 | $0.018 |
| 100,000 - 499,999 | $0.018 |
| 500,000 - 999,999 | $0.018 |
| 1,000,000 - | $0.018 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





