NLV32T-100J-PF
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 150mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 30MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 2.52MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.1Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 46,000
MOQ:2,000
SPQ:1





