UWT1E4R7MCL2GB
NICHICON

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st72737338
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 4.7 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 3 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.16 % |
| Height | 5.4 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.4102 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 10 mA |
| Ripple Current (AC) | 10 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 949
MOQ:841
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 841 - 8,409 | $0.059 |
| 8,410 - 42,049 | $0.058 |
| 42,050 - 84,099 | $0.053 |
| 84,100 - 420,499 | $0.053 |
| 420,500 - 840,999 | $0.053 |
| 841,000 - 1,681,999 | $0.052 |
| 1,682,000 - 3,363,999 | $0.052 |
| 3,364,000 - | $0.052 |




