LQH2HPZ100MJRL
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH2 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 830mA |
| Current - Saturation (Isat) | 830mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 30MHz |
| DC Resistance (DCR) | 456mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,460
MOQ:607
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 607 - 6,069 | $0.082 |
| 6,070 - 30,349 | $0.078 |
| 30,350 - 60,699 | $0.074 |
| 60,700 - 303,499 | $0.073 |
| 303,500 - 606,999 | $0.073 |
| 607,000 - 1,213,999 | $0.073 |
| 1,214,000 - | $0.072 |
| - | - |





