GRM0335C1H101JA01D
MURATA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st72737166
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 100 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 60,159
MOQ:42,858
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 42,858 - 428,579 | $0.002 |
| 428,580 - | $0.001 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





