GCM1885C2A331JA16D
MURATA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st72737153
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 330 pF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 8,521
MOQ:6,667
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6,667 - 66,669 | $0.008 |
| 66,670 - 333,349 | $0.008 |
| 333,350 - 666,699 | $0.007 |
| 666,700 - 3,333,499 | $0.007 |
| 3,333,500 - 6,666,999 | $0.007 |
| 6,667,000 - 13,333,999 | $0.007 |
| 13,334,000 - | $0.007 |
| - | - |




