CC0402JRNPO9BN220
YAGEO

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st72737095
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | YAGEO |
| Series | CC |
| Capacitance | 22 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,572
MOQ:3,572
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,572 - 35,719 | $0.015 |
| 35,720 - 178,599 | $0.014 |
| 178,600 - 357,199 | $0.014 |
| 357,200 - 1,785,999 | $0.013 |
| 1,786,000 - 3,571,999 | $0.013 |
| 3,572,000 - | $0.013 |
| - | - |
| - | - |




